Weboasis – İnternet Tarayıcınızın Yeni Başlangıç Noktası

weboasis sitesi tanıtım

İnternet dünyası her geçen gün genişleyen bir okyanus gibi. Her gün yeni bir internet sitesi bu okyanusta kendisini keşfetmemizi bekliyor. İnternet tarayıcınızı açtığınız anda nereye gideceğinizi biliyorsanız işiniz kolay. Ama aklınızda bir fikir var ama hangi siteye gitmeliyim diye soruyorsanız weboasis size yardımcı olmak için hazır.

weboasis2 weboasis

Weboasis içerisinde birçok arama motorunu barındıran bir yönlendirme sitesi. Arama motoru bölümünden dilediğiniz arama platformunu seçerek gerekli aramaları yapabiliyorsunuz. Google, Bing, DuckDuckGo, SearchEncrypt gibi bir çok arama platformu weboasis içerisinde kendine yer bulmuş durumda.

Sitenin bir diğer güzel tarafı ise belirli kategorilerde seçkin internet sitelerinin toplanarak direk bağlantı olarak size sunuluyor olması. Bu özelliği kullanmak için arama motoru kısmının altındaki kategori kutucuklarına tıklamanız yeterli. Açılan pencerede ilgili kategorideki en iyi sitelerin linkleri çıkıyor ve direk bağlantı sunuyor.

Bu özellik sayesinde en iyi alışveriş siteleri, download siteleri, teknoloji siteleri, sosyal paylaşım siteleri sizin için seçilmiş şekilde bir tık uzağınızda oluyor.

weboasis3 weboasis

Sitenin sade bir tasarımı var. Matrix filminden hatırladığımız yukarıdan aşağıya doğru akan harf/sayı animasyonu sitede uygulanmış. Tek fark ağırlıklı rengin mavi olması.Sitenin menü kısmında ise daha geniş bir kategori menüsü bizi karşılıyor. Bu kısımdan ayrıca kendiniz de kategorilere göre istediğiniz sitelerin linklerini siteye ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca matrix efektinin rengini istediğiniz renkte değiştirebilirsiniz.